Zapisz się na newsletter - odbierz 10% rabatu!
delikatesy francuskie

Sklep francuski – FloMaRo Deli & Wine

18 marca 2021

Nazwa Flomaro- sklep francuski z serami, powstała od imion założycieli: Florenta, Marka i Roberta. W dobie rozwijania się firmy, do zespołu dołączył również Kamil. Istniejemy na rynku polskim już od ponad dwóch lat, ale wciąż nie zwalniamy tempa i nieustannie się rozwijamy. Szczęśliwi jesteśmy kiedy klienci do nas wracają, rekomendują nasze produkty i usługi wśród swoich znajomych. Zadowolenie konsumentów to w naszej pracy największa wartość. Daje nam ona siłę, energię i motywację do podwyższanie swoich kwalifikacji i szeroko pojętego rozwoju biznesowego.

Sklep francuski FloMaRo – poznaj naszą historię

delikatesy flomaro

Jeden z założycieli- Florent, który z pochodzenia jest Francuzem, już od kilku lat cyklicznie podróżował do Polski. Poznaliśmy się przypadkiem na góralskim weselu. Można by rzec, że cały brand jest dziełem zrządzenia losu i zapału młodych ludzi. Swoją przygodę rozpoczęliśmy od rozwijania części restauracyjnej, która z powodzeniem podbija serca mieszkańców Krakowa. Pandemia wymusiła na nas szybkie i zdecydowane działania. Postanowiliśmy poszerzyć ofertę części delikatesowej oraz otworzyć sklep internetowy, w którym coraz większa rzesza klientów docenia smak i jakość oferowanych przez nas francuskich serów, wędlin, produktów delikatesowych oraz win.  Nieustannie urozmaicając asortyment oraz poszerzając zakres świadczonych usług,

Flomaro to nie tylko delikatesy francuskie w Krakowie, ale również sklep francuski online oraz hurtowa sieć sprzedaży. Podstawą naszej filozofii jest dawanie klientom unikalnej wartości wyrażonej poprzez wykwalifikowaną i pomocną obsługę oraz unikalność importowanych produktów spożywczych.

Francuski sklep w Krakowie asortyment

sklep francuski online

Sklep z francuskimi produktami usytuowany jest w samym centrum Krakowa przy ulicy Krupniczej 14 w Krakowie. W ofercie posiadamy francuskie sery miękkie, pół miękkie oraz sery twarde, które pochodzą bezpośrednio z małych francuskich manufaktur. Większość z nich to sery apelacyjne oraz farmerskie. Oznacza to, że produkowane są wedle ściśle określonych reguł oraz tradycyjnych receptur. Dlatego też nasze francuskie sery są produktem unikalnym najwyższej i niepowtarzalnej jakości. Znajdą zastosowanie w codziennej kuchni, ale również jako składnik do wykwintnej deski serów.

Znajdziesz u nas również francuskie wina z małych winiarni francuskich. To nasz autorski import wina, który skupia się wokół niszowych apelacji francuskich. Uważamy, że nasi klienci są gotowi odkryć z nami coś zupełnie nowego i niespotykanego na szeroką skalę. Francuskie wina nie muszą pochodzić z rozpoznawalnych i uznanych regionów, by zachwycić swoim smakiem nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko francuskie sery i wina, ale również inne produkty delikatesowe pochodzące z Francji, Włoch, Hiszpanii czy Portugalii. W przyszłości, chcielibyśmy rozszerzyć nasz asortyment, tak aby nasi klienci mogli z nami poznać cudowne smaki kuchni śródziemnomorskiej.

Polski akcent 

Pomimo tego, że co do zasady specjalizujemy się we francuskich produktach to z powodzeniem współpracujemy również z polskimi rolnikami. Naszym flagowym produktem jest certyfikowany oscypek owczy, pochodzący od renomowanego bacy Zbigniewa Sral z Przełęczy Knurowskiej na Podhalu. Pan Zbigniew posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji autentycznych góralskich serów. Prowadzi on gospodarstwo rolne usytuowane w miejscowości Waksmund tuż obok Nowego Targu.

Specjalizuje się w hodowli owiec rasy polska owca górska oraz wypasie podhalańskich hal. W związku z tym, iż wytwarzane przez niego oscypki i góralskie sery posiadają certyfikat jakości, mamy pewność, że sprzedawany przez nas produkt jest bardzo smaczny, a przede wszystkim autentyczny.

Wizja sklepu francuskiego

Budując nasz sklep francuski online skupiamy się na tym, by dostarczać francuskie produktY najwyższej jakości, pochodzące od lokalnych producentów. Pragniemy wykreować markę, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dywersyfikacja ryzyka biznesowego, której od początku hołdujemy, pozwala nam na nieustanny rozwój, przejawiającymi się nowymi inwestycjami.

Cieszymy się, że nasi klienci darzą nas zaufaniem i chętnie wracają po więcej wspaniałych produktów. Wkrótce francuskie sery, francuskie specjały oraz francuskie wina najwyższej jakości będą dostępne nie tylko w sklepie online i w sklepie z serami w Krakowie, ale również w innych większych miastach.

Zapraszamy do odwiedzin !

Wróć do listy wpisów

Dodaj komentarz

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Holding Sp. z o.o. , NIP: 6762622602, Krupnicza 14, 31-123 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.