Wizja

Naszą misją jest dostarczanie francuskich produktów najwyższej jakości, pochodzących od lokalnych producentów. Z drugiej strony, pragniemy wykreować markę, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dywersyfikacja ryzyka biznesowego, której od początku hołdujemy, pozwala nam na nieustanny rozwój, przejawiającymi się nowymi inwestycjami.

Cieszymy się, że nasi klienci darzą nas zaufaniem i chętnie wracają po więcej wspaniałych produktów. 

 

Opinie naszych klientów 

Paulina Wysocka
Read More
Regularnie odwiedzam Flomaro na Krupniczej, a obecnie robię również zakupy przez internet. Bardzo szybka dostawa. Pyszne sery, bagietki, świetne wino i przede wszystkim cudowna obsługa ❤ Zdecydowanie polecam. Miejsce z pasją.
Agnieszka Ska
Read More
Przepyszne wypieki, wyśmienite sery i obłędne wino ... jeśli dodać do tego przesympatyczną obsługę mamy receptę na sukces 😍🧀🍷🥐❤
Kasia Zarycka Stobiecka
Read More
No więc oto co zostało po tartiflette, którą wprawdzie zrobiliśmy w domku ale ser i wino kupiliśmy we Flomaro❤️. Pyszne bardzo i wino polecone przez panów na prawdę mniam!
Elis W.
Read More
Najlepsze francuskie sery w Krakowie. Pyszne świeżo wypiekane bagietki i za każdym razem cudowna obsługa. Uwielbiam!
Grzegorz Kuleszyński
Read More
Super sery, super bagietki, super wino, super obsługa. Nie ma nic innego do dodania. 🙂
Łukasz Malik
Read More
Odkryłem podczas epidemii - bardzo profesjonalne dostosowanie się do nowych warunków. Wysoka jakość produktów i bardzo dobra obsługa.
Previous
Next

        Handel detaliczny i hurtowy

Nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością na terenie całej Polski. Wszystko dzięki niepowtarzalnemu smakowi oraz jakości importowanych francuskich produktów spożywczych oraz win. W miarę poszerzenia naszego asortymentu, wprowadzamy regionalne produkty pochodzące od polskich rolników oraz najwyższej jakości delikatesy z najlepszych europejskich manufaktur

 

Zapraszamy do współpracy właścieli kawiarni, restauracji oraz sklepów. Więcej informacji na temat współpracy dla segemetu klientów B2B mogą Państw znalezć w zakładce restauracje, kawiarnie i sklepy. 

                                                      

 

      Flomaro Deli & Wine 

 

Flomaro Deli & Wine to miejsce w którym kulinarna prostota ściśle łączy się z najwyższą jakością składników. Nasz lokal to nie tylko francuskie bistro ale również wydzielona część sklepowa, gdzie mogą Państwo kupić francuskie sery, wędliny, delikatesy oraz importowane przez nas wina.  Jeśli szukają Państwo miejsca gdzie można kupić sery w Krakowie, to jest to właściwy adres. 

 

Lokal usytuowany jest w samym centrum Krakowa na ul. Krupniczej 14 dlatego też rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, pozwala do nas dotrzeć z każdej części Krakowa. Na miejscu można skosztować dań kuchni francuskiej, zrobić zakupy bądź odebrać wcześniej złożone zamówienie. Zapraszamy na kulinarną podróż po Francji !


Systematycznie rozszerzamy nasz asortyment aby mogli Państwo znaleść u nas wiele znakomitych francuskich specjałów. Delikatesy francuskie to starannie wyselekcjonowane podukty oraz wspaniała i kompetentna obsługa. Zadowolenie naszych klientów to najwyższe wynagrodzenie za naszą ciężką pracę. 


Planowane eventy oraz inne niezbędne informacje, znajdą Państwo na naszych social mediach: na Facebooku i na Instagramie

 

 Zespół     

                       

      Nazwa Flomaro powstała od imion
założycieli: Florenta, Marka i Roberta. W dobie rozwijania się firmy, do zespołu dołączył również Kamil. Istniejemy na rynku polskim już od ponad dwóch lat ale wciąż nie zwalniamy tempa i nieustannie się rozwijamy. Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają, rekomendują nasze produkty i usługi wśród swoich znajomych. Zadowolenie konsumentów to w naszej pracy największa wartość. Daje nam ona siłę, energię i motywację do podwyższanie swoich kwalifikacji i szeroko pojętego rozwoju biznesowego. Życzymy Państwu udanych zakupów!

Zarząd Flomaro Sp. z o.o. 

Marek Sral

Kamil Bernat

Robert Gąsienica

Florent Bloumine