Zapisz się na newsletter - odbierz 10% rabatu!

Eventy z serem Raclette by Flomaro Deli & Wine

Zajmujemy się organizacją spektakularnych wydarzeń z serem francuskim Raclette

Czym charakteryzuje się Raclette ?

Flomaro Deli & Wine

Wyróżnia nas najwyższa jakość

Ser Raclette produkowany jest z mleka niepasteryzowanego który wykorzystywany jest jako główny składnik dania Raclette. Ten francuski ser topiony jest na specjalnym grillu i podawany w towarzystwie gotowanych ziemniaków oraz  francuskich korniszonów. Charakteryzuje się wyrazistym ale zrównoważonym smakiem. Dzięki szerokiemu zastosowaniu w kuchni francuskiej wchodzi również w skład słynnej potrawy fondue.

Do tego sera francuskiego pochodzącego z Savoie (Sabaudia) najbardziej polecane są białe wina pochodzące tego francuskiego regionu winiarskiego. Ze względu na wysokie walory kaloryczne dania Raclette wino  Apremont czy Les Abymes będą idealną opcją. Nie zapominajmy o różowych sabaudzkich winach, które są bardzo dobrym uzupełnieniem smaku tej potrawy/sera

Ser Raclette

Do dania Raclette serwujemy (Wszystkie składniki sami selekcjonujemy i importujemy dla naszych klientów)

Jak wygląda współpraca z Flomaro ?

EKOSYSTEM

Positive growth.

Nature, in the common sense, refers to essences unchanged by man; space, the air, the river, the leaf. Art is applied to the mixture of his will with the same things, as in a house, a canal, a statue, a picture.

But his operations taken together are so insignificant, a little chipping, baking, patching, and washing, that in an impression so grand as that of the world on the human mind, they do not vary the result.

Słońce przebijające się przez gęsty las.
Turbiny wiatrowe stojące na trawiastej równinie, na tle błękitnego nieba.
Słońce świeciło nad granią schodzącą do brzegu. W oddali po drodze jedzie samochód.

Niewątpliwie nie mamy pytań, na które nie ma odpowiedzi. Musimy ufać doskonałości stworzenia tak dalece, aby wierzyć, że jakakolwiek ciekawość porządku rzeczy, wzbudzona w naszych umysłach, porządek rzeczy może ją zaspokoić. Stan każdego człowieka jest rozwiązaniem w hieroglifie na te pytania, które on by postawił.

Jednym z naszych fundamentów jest sprowadzanie wyselekcjonowanych win z małych francuskich winnic z którymi współpracujemy. Staramy się cały czas odnajdywać nowe smaki oraz nieznane butelki, które zachwycą podniebienia każdego naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby kompleksowo przekazać wiedzę o naszych winach, dlatego też organizujemy degustacje francuskich win dla klientów indywidualnych oraz firm

Co więcej, łączymy radość picia wina z próbowaniem nowych przysmaków kuchni francuskiej. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie to zapraszamy do kontaktu.

Alpejski przysmak w Twoim domu! Pod tą dźwięczną nazwą- Raclette, kryje się przepyszny rodzaj sera oraz danie o niezwykłej formie przyrządzania. W naszym sklepie możesz znaleźć wszystkie niezbędne składniki do dania Raclette

Oferujemy również organizację Raclette Party. Przywozimy do Państwa wszystkie składniki, czyli ser Raclettewędliny alpejskieświeże bagietki, sałatki, sos vinegrette, gotowane ziemniaczki, wino z regiony Sabaudii oraz maszynę do podgrzewania sera. Całość możecie zorganizować w zaciszu swojego domu lub biura. Kwestie organizacyjne oraz wszelkie szczegóły? 

Oferujemy szeroką gamę usług cateringowych złożoną między innymi z desek serów, wędlin, świeżego pieczywa, dań na ciepło, deserów oraz win. Francuskie przekąski typu ‘’finger food’’ dopełnią każde spotkanie biznesowe czy też spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół.
Pejsonalizaujemy nasze oferty wedle wytycznych klienta, aby w pełni spełnić Państwa największe oczekiwania. Do wszystkich naszych desek serów i wędlin wykorzystujemy tylko importowane przez nas produkty. W związku z czym gwarantujemy najwyższą jakości i świeżości serwowanego posiłku.

 

W naszym francuskim sklepie i winiarni  organizujemy cykliczne wydarzenia, nierozerwalnie związane z kulturą francuską. Są to między innymi Raclette PartyŚwięto młodego wina ‘’Beaujolais nouveau’’, Galette de rois oraz inne imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do śledzenia naszych social media, by być na bieżąco z nowymi wydarzeniami ofertami. 

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją imprezy okolicznościowej w naszym lokalu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o., NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.

    Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

      Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o. , NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.