Klienci indywidualni

Zamówienia złożone za pomocą sklepu Flomaro.pl można opłacić za pośrednictwem:


  • Zintegrowanej ze sklepem platformy do płatności online: Tpay
  • Gotówką, kartą, bądź blikiem we Flomaro French Bistro & Shop przy ulicy Krupnicza 14 31-123 Kraków (Dotyczy zamówień złożonych z opcją odbioru osobistego)

Klienci korporacyjni (dystrybucja hurtowa)

  • Przelewem na konto: 32 1140 2004 0000 3102 7827 1010 mBank S.A. (Po zaksięgowaniu wpłaty lub po otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu, realizujemy złożone zamówienie).
  • Gotówką, kartą, bądź blikiem we Flomaro French Bistro & Shop na ulicy Krupnicza 14 31-123 Kraków
  • Zintegrowanej ze sklepem platformy do płatności online Tpay

Ogólne warunki zapłaty dla klientów instytucjonalnych


Co do zasady pierwsza transakcja przeprowadzana jest na zasadzie przedpłaty. W miarę rozwijania się współpracy istnieje możliwość negocjowania terminu płatności. Brak uiszczenia płatności w wyznaczonym terminie skutkuje naliczeniem odsetek ustawowych zgodnie z obowiązującym prawem. Wszelkie spory wynikające z niezachowania warunków współpracy, rozwiązane są w sposób ugodowy na drodze negocjacji. Jednak w przypadku gdy kontakt z kontrahentem jest utrudniony i w jawny sposób unika kontaktu, a tym samym realizacji zobowiązań wobec Flomaro Sp. z o.o., firma zastrzega sobie możliwość wyegzekwowania należności na drodze sądowej. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów jest sąd obejmujący jurysdykcją siedzibę spółki Flomaro Sp. z o.o. tj. Kraków.