Zapisz się na newsletter - odbierz 10% rabatu!

Formy płatności

Klienci indywidualni


Zamówienia złożone za pomocą sklepu Flomaro.pl można opłacić za pośrednictwem:

  • Zintegrowanej ze sklepem platformy do płatności online: PayU
  • Gotówką, kartą, bądź blikiem we Flomaro Deli & Wine przy ulicy Krupnicza 14 31-123 Kraków (Dotyczy zamówień złożonych z opcją odbioru osobistego)

Klienci korporacyjni (dystrybucja hurtowa)

  • Przelewem na konto: 14 1140 2004 0000 3102 8270 7629 mBank S.A. (Po zaksięgowaniu wpłaty lub po otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu, realizujemy złożone zamówienie).
  • Gotówką, kartą, bądź blikiem we Flomaro Deli & Wine na ulicy Krupnicza 14 31-123 Kraków
  • Zintegrowanej ze sklepem platformy do płatności online PayU

Ogólne warunki zapłaty dla klientów instytucjonalnych

Co do zasady pierwsza transakcja przeprowadzana jest na zasadzie przedpłaty. W miarę rozwijania się współpracy istnieje możliwość negocjowania terminu płatności. Brak uiszczenia płatności w wyznaczonym terminie skutkuje naliczeniem odsetek ustawowych zgodnie z obowiązującym prawem. Wszelkie spory wynikające z niezachowania warunków współpracy, rozwiązane są w sposób ugodowy na drodze negocjacji.

Jednak w przypadku gdy kontakt z kontrahentem jest utrudniony i w jawny sposób unika kontaktu, a tym samym realizacji zobowiązań wobec Flomaro Holding Sp. z o.o., firma zastrzega sobie możliwość wyegzekwowania należności na drodze sądowej. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów jest sąd obejmujący jurysdykcją siedzibę spółki Flomaro Holding Sp. z o.o. tj. Kraków.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Holding Sp. z o.o. , NIP: 6762622602, Krupnicza 14, 31-123 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.