Zapisz się na newsletter - odbierz 10% rabatu!

Koszty i czas dostawy

Punkt odbioru osobistego w Krakowie nasz lokal firmowy o nazwie Flomaro Deli & Winę usytuowany jest w samym centrum Krakowa. Można w nim odebrać zamówienia bądź zrobić na miejscu zakupy
Przywiązujemy szczególną wagę do jakości obsługi naszych klientów. Zapewniamy pełne wsparcie sprzedażowe w zakresie opisu i doboru produktów
Unikatowe i rzemieślnicze produktyStarannie selekcjonujemy nasze produkty, aby zagwarantować Państwu ich smak i jakość
Bezpośrednio importujemy nasze produkty w związku z czym możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz kontrolę jakości
Zajmujemy się Importem i dystrybucją hurtową. Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów, restauracji i hoteli. wsparcie produktowe dla Twojego biznesu

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty dotarły do Państwa świeże i na czas. W związku z czym używamy najwyższej jakości materiałów zabezpieczających takich jak:

● Kartony termiczne – spełniają rolę styroboxu wraz z żelami schładzającymi, które są w stanie utrzymać niską temperaturę przez 48 h. – Żele schładzające- mają za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę transportowanego towaru. Dzięki swojej konstrukcji, mogą być wielokrotnie używane, zatem zdołają je Państwo wykorzystać do celów prywatnych.

Pergamin spożywczy – na terenie Krakowa używamy najwyższej jakości pergaminu spożywczego, tak aby produkty były jak najlepiej zabezpieczone i jak najdłużej utrzymywały swoją świeżość.

Hermetyczne pakowanie – niektóre produkty wymagają hermetycznego pakowania przed wysyłką, aby dotarły nienaruszone do klienta.

Pakowanie i przygotowywanie produktów odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w specjalnie do tego przystosowanym miejscu. W związku z czym zapewniamy bezpieczeństwo i świeżość sprzedawanych produktów.

Dostawa na terenie Krakowa

Dostawa realizowana jest w dniu złożenia zamówienia- standardowo do 2 godzin od złożenia zamówienia.

Dowozy realizujemy w godzinach:

● 10:00 – 19:00 od poniedziałku do soboty

●10:00 – 16:00 w niedzielę i święta (w dni świąteczne godziny dostawy mogą być zmienne, tak też prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Koszt dostawy:

● 9 zł przy zamówieniu do 199 zł (w promieniu do 3 km)

● W promieniu ponad 3 km kwota dostawy ustalana jest indywidulanie

● DARMOWA DOSTAWA od 200 zł

Punkt odbioru osobistego

 

Drogi kliencie. możesz złożyć swoje zamówienie i odebrać je osobiście w naszym lokalu firmowym: Flomaro Deli & Wine. Można również dokonać zakupu naszych towarów na miejscu.

Adres Flomaro Deli & Winę to: Krupnicza 14 31-123 Kraków.

Godziny otwarcia punktu stacjonarnego:

– 9:30 – 18:00 poniedziałek – środa

– 9:30 – 20:00 czwartek – sobota

– 9:30 – 16:00 niedziela
.

Odbiór i dostawa wyrobów alkoholowych 

Wino zakupione za pośrednictwem naszego sklepu internetowego jest dostarczane do klienta przy wcześniejszej weryfikacji wieku oraz trzeźwości dokonywanej przez dostawcę. W celu zachowania poszanowania powszechnie obowiązującego prawa i działając w poszanowaniu zasad społecznych, nie sprzedajemy alkoholu nieletnim oraz osobom nietrzeźwym. W związku z powyższym, akceptując nasz regulamin, zgadzają się Państwo na weryfikację wedle powyższych wytycznych. Działająca na swój rachunek firma kurierska, dokłada wszelkich starań by działać na podstawie i w granicach prawa.

Dostawa na terenie Polski

1. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku, tak aby zapewnienić jak najkrótszego czas dostawy oraz bezpieczeństwo wysyłanych produktów. Zamówienia złożone do godziny 18:00 realizowane są następnego dnia. Dla przykładu: Klient składa zamówienie w niedzielę. W poniedziałek kurier odbiera zamówienie i we wtorek przesyłka jest już w domu klienta.

2. Koszt dostawy(uzależniony od wybranej firmy kurierskiej)

Przybliżone ceny dostawy:

● 15,49 zł do 10 kg.

● 17,82 zł do 30 kg.

● Powyżej 30 kg. cena za transport, ustalana jest indywidualnie.

● DARMOWA DOSTAWA od 200 zł.

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę z zastrzeżeniem, że zamówienia złożone do godziny 18:00 realizowane są następnego dnia. Po przekroczeniu powyższego czasu, zamówienie wysłane będzie w następnym dniu roboczym. Dla przykładu: Pan Jan złożył zamówienie o godzinie 19:00 w poniedziałek. Zatem jego przesyłka zostanie wysłana w środę. Pan Jan otrzyma swoją przesyłkę w czwartek.

4. Przesyłki są starannie zabezpieczane przy zachowaniu najwyższych standardów sanitarnych. Żywność pakujemy w specjalnie do tego przystosowanych kartonach termicznych wraz z żelami chłodzącymi, które pozwalają utrzymać niską temperaturę przez 24 h. Towary szczególnie narażone na stłuczenia, bądź inne mechaniczne uszkodzenie, owijamy w folię bąbelkową i wysyłamy w solidnym kartonie, niwelując tym samym ryzyko zniszczenia paczki.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@flomaro.pl lub w godzinach pracy sklepu, pod numerem telefonicznym: +48 662 828 370

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Życzymy Państwu udanych zakupów.

Zespół Flomaro.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!