Punkt odbioru osobistego w Krakowie nasz lokal firmowy o nazwie Flomaro Deli & Winę usytuowany jest w samym centrum Krakowa. Można w nim odebrać zamówienia bądź zrobić na miejscu zakupy
Przywiązujemy szczególną wagę do jakości obsługi naszych klientów. Zapewniamy pełne wsparcie sprzedażowe w zakresie opisu i doboru produktów
Unikatowe i rzemieślnicze produktyStarannie selekcjonujemy nasze produkty, aby zagwarantować Państwu ich smak i jakość
Bezpośrednio importujemy nasze produkty w związku z czym możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz kontrolę jakości
Zajmujemy się Importem i dystrybucją hurtową. Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów, restauracji i hoteli. wsparcie produktowe dla Twojego biznesu

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty dotarły do Państwa świeże i na czas. W związku z czym używamy najwyższej jakości materiałów zabezpieczających takich jak:

● Kartony termiczne – spełniają rolę styroboxu wraz z żelami schładzającymi, które są w stanie utrzymać niską temperaturę przez 48 h. – Żele schładzające- mają za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę transportowanego towaru. Dzięki swojej konstrukcji, mogą być wielokrotnie używane, zatem zdołają je Państwo wykorzystać do celów prywatnych.

Pergamin spożywczy – na terenie Krakowa używamy najwyższej jakości pergaminu spożywczego, tak aby produkty były jak najlepiej zabezpieczone i jak najdłużej utrzymywały swoją świeżość.

Hermetyczne pakowanie – niektóre produkty wymagają hermetycznego pakowania przed wysyłką, aby dotarły nienaruszone do klienta.

Pakowanie i przygotowywanie produktów odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w specjalnie do tego przystosowanym miejscu. W związku z czym zapewniamy bezpieczeństwo i świeżość sprzedawanych produktów.

Dostawa na terenie Krakowa

Dostawa realizowana jest za pomocą platformy WOLT i takie rozwiązanie jest również wygodne dla naszych klientów

Koszt dostawy:

● Zgodnie z taryfą WOLT

W przypadku podania przez Klienta błędnych lub niekompletnych danych, uniemożliwiających dostarczenie przesyłki, czy też w przypadku nieobecności Klienta lub osoby uprawnionej do odbioru przesyłki, kosztami dodatkowej dostawy zostanie obciążony Klient pod warunkiem wyrażenia przez niego zgody na dodatkową dostawę. Koszt ten równy będzie kosztowi dostawy przypisanemu pierwotnie danemu Zamówieniu.

Punkt odbioru osobistego

Drogi kliencie. możesz złożyć swoje zamówienie i odebrać je osobiście w naszym lokalu firmowym: Flomaro Deli & Wine. Można również dokonać zakupu naszych towarów na miejscu.

Adres Flomaro Deli & Wine to: Krupnicza 14 31-123 Kraków.

Godziny otwarcia punktu stacjonarnego:

– 9:30 – 18:00 poniedziałek – piątek

– 9:30 – 16:00 sobota
.

Odbiór i dostawa wyrobów alkoholowych 

Wino zakupione za pośrednictwem naszego sklepu internetowego jest dostarczane do klienta przy wcześniejszej weryfikacji wieku oraz trzeźwości dokonywanej przez dostawcę. W celu zachowania poszanowania powszechnie obowiązującego prawa i działając w poszanowaniu zasad społecznych, nie sprzedajemy alkoholu nieletnim oraz osobom nietrzeźwym. W związku z powyższym, akceptując nasz regulamin, zgadzają się Państwo na weryfikację wedle powyższych wytycznych. Działająca na swój rachunek firma kurierska, dokłada wszelkich starań by działać na podstawie i w granicach prawa.

Dostawa na terenie Polski

1. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku, tak aby zapewnienić jak najkrótszego czas dostawy oraz bezpieczeństwo wysyłanych produktów. Zamówienia złożone do godziny 18:00 realizowane są następnego dnia. Dla przykładu: Klient składa zamówienie w niedzielę. W poniedziałek kurier odbiera zamówienie i we wtorek przesyłka jest już w domu klienta.

2. Koszt dostawy(uzależniony od wybranej firmy kurierskiej)

Przybliżone ceny dostawy:

● Paczkomaty InPost: 10.99 zł

● Kurier InPost: 13.99 zł

● Kurier DPD: 19.99 zł

● Kurier InPost Pobranie: 18.99 zł

● Paczkomaty InPost Pobranie: 18.99 zł

● Odbiór osobisty: Flomaro Deli & Wine Ul. Krupnicza 14 Kraków

● DARMOWA DOSTAWA od 250 zł.

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę z zastrzeżeniem, że zamówienia złożone do godziny 18:00 realizowane są następnego dnia. Po przekroczeniu powyższego czasu, zamówienie wysłane będzie w następnym dniu roboczym. Dla przykładu: Pan Jan złożył zamówienie o godzinie 19:00 w poniedziałek. Zatem jego przesyłka zostanie wysłana w środę. Pan Jan otrzyma swoją przesyłkę w czwartek.

5. Przesyłki są starannie zabezpieczane przy zachowaniu najwyższych standardów sanitarnych. Żywność pakujemy w specjalnie do tego przystosowanych kartonach termicznych wraz z żelami chłodzącymi, które pozwalają utrzymać niską temperaturę przez 24 h. Towary szczególnie narażone na stłuczenia, bądź inne mechaniczne uszkodzenie, owijamy w folię bąbelkową i wysyłamy w solidnym kartonie, niwelując tym samym ryzyko zniszczenia paczki.

6. W przypadku podania przez Klienta błędnych lub niekompletnych danych, uniemożliwiających dostarczenie przesyłki, czy też w przypadku nieobecności Klienta lub osoby uprawnionej do odbioru przesyłki, kosztami dodatkowej dostawy zostanie obciążony Klient pod warunkiem wyrażenia przez niego zgody na dodatkową dostawę. Koszt ten równy będzie kosztowi dostawy przypisanemu pierwotnie danemu Zamówieniu.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@flomaro.pl lub w godzinach pracy sklepu, pod numerem telefonicznym: +48 698 804 629

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Życzymy Państwu udanych zakupów.

Zespół Flomaro.

Dołącz do grona Przyjaciół Flomaro

Dołącz do newslettera - zdobądź 10% rabatu i ogromną dawkę wiedzy

  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o. , NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.

  Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy

  Napisz do nas, opowiedz nam o tym czego oczekujesz.

  Odwiedź nasz sklep stacjonarny

  Dane firmy

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 11:00 - 20:00
  Sob.: 9:00 - 18:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 11:00 - 20:00
  Sob.: 9:00 - 18:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  © 2024 FLOMARO. All rights reserved.

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna