Świeca sojowa

Świece sojowe to ostatnio bardzo popularny produkt wśród miłośników barwnych, aromatycznych zapachów w domu. Z uwagi na swoje wiele zalet, świeca sojowa zyskała dużą popularność nie tylko jako dodatek do aranżacji wnętrz, lecz również jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji ciała. Dlaczego warto zdecydować się na korzystanie ze świec sojowych?

Rodzaje świec sojowych

Świece sojowe, w zależności od producenta, mogą mieć różną formę. Najpopularniejsze są świece w słoiczkach, kubkach czy specjalnych formach. Można je kupić zarówno jako produkty zapachowe, jak i bez zapachu. W przypadku świec zapachowych możemy wybierać spośród setek zapachów, które pomagają nam stworzyć odpowiedni klimat w domu.

Jak produkowana jest świeca sojowa?

W przeciwieństwie do tradycyjnych świec, które powstają z wosku na bazie parafiny, wosk sojowy wytwarza się w sposób naturalny. Powstaje on bowiem z ziaren soi, które są rośliną genetycznie modyfikowaną zawierającą krótszy okres uprawowy. Ziarna te są łatwo dostępne na rynku, co sprawia, że produkty na bazie soi są tańsze i szybciej produkowane. Produkcja wosku sojowego jest również mniej szkodliwa dla środowiska, ponieważ nie powoduje emisji szkodliwych substancji.

Świeca sojowa zawsze w modzie

Świeca sojowa to wspaniały dodatek do każdego wnętrza. Bardzo często używa się ich w domowych spa lub podczas relaksu. Dzięki różnorodnym zapachom można wybrać odpowiedni zapach dla siebie i poprawić swoje samopoczucie. Ponadto, wosk sojowy jest bardziej wydajny niż zwykły wosk, przez co można cieszyć się dłużej wspaniałym zapachem i pięknym wyglądem świecy. A także w przeciwieństwie do świec wytwarzanych z wosku parafinowego gnilne: emisyjnych związków organicznych i dymu, świeczki sojowe są wytwarzane z naturalnych składników i nie są szkodliwe dla zdrowia.

Pomysł na prezent – świeca sojowa

Świece sojowe to również wspaniały pomysł na prezent. Mogą być one wspaniałym dodatkiem do kosmetyków oraz przyjemnym prezentem dla najbliższych i przyjaciół. W sklepie internetowym www.flomaro.pl znajdziesz szeroki wybór świec sojowych w różnych aromatach i formach. Dzięki temu łatwo wybrać odpowiedni produkt dla siebie i na prezent dla innych.

Podsumowując, świeca sojowa to nie tylko wspaniały produkt zapachowy, ale również znakomity dodatek do aranżacji wnętrz. Dzięki swoim zaletom, wosk sojowy jest coraz chętniej stosowany przez producentów świec. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.flomaro.pl i wypróbowania świec sojowych już dziś!


Wróć do listy wpisów

Dołącz do grona Przyjaciół Flomaro

Dołącz do newslettera - zdobądź 10% rabatu i ogromną dawkę wiedzy

  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o. , NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.

  Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy

  Napisz do nas, opowiedz nam o tym czego oczekujesz.

  Odwiedź nasz sklep stacjonarny

  Dane firmy

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 9:30 - 19:00
  Sob.: 9:30 - 16:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 9:30 - 19:00
  Sob.: 9:30 - 16:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  © 2024 FLOMARO. All rights reserved.

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna