Zapisz się na newsletter - odbierz 10% rabatu!

Zestawy prezentowe

27 września 2021

Zestawy prezentowe

Istnieje wiele sposobów na wyrażenie swojej wdzięczności dla drugiej osoby, współpracownika, kontrahenta bądź pracownika. Zestawy prezentowe zawsze sprawdzą się jako forma podziękowania, jak również pogłębienia relacji biznesowych ze stałym kontrahentem. Okazji na podziękowanie jest wiele, między innymi końcówka roku i wiążące się z nim święta oraz zamknięcie kolejnego roku owocnej pracy. W dalszej części naszego wpisu chcemy zaprezentować wszystkie atuty płynące z naszych zestawów prezentowych oraz możliwości na jego skomponowanie lub skorzystanie z gotowych propozycji pochodzących prosto z Francji

Zestawy okolicznościowe

Nasze zestawy okolicznościowe charakteryzują się wszechstronnością, zarówno od strony zawartości jak i możliwości wykorzystania. W naszej ofercie znajdziecie wiele gotowych zestawów prezentowych składających się ze specjalnie wyselekcjonowanych delikatesów pochodzących z wielu stron kulinarnej Francji, win francuskich idealnie dopasowanych do danych smaków jak również wyrobów mydlarskich prosto z Prowansji.

Możesz również indywidualnie skomponować swoje upominki z szerokiej gamy produktów pochodzących z prowincjonalnej Francji. Oferowane przez nas zestawy prezentowe możemy dopasować odpowiednio do każdej okazji. Oryginalne zestawy upominkowe prosto z Francji sprawdzą się idealnie jako forma podziękowania i wyrażenia wdzięczności dla najbliższych, współpracpowników oraz kontrahentów.

Zestawy prezentowe dla firm

Wyjątkowe zestawy upominkowe to specjalność naszego sklepu, a zdobyte doświadczenie umożliwia nam komponowanie upominków, które zachwycą najbardziej wymagających klientów. Nasze zestawy prezentowe to recepta na udany podarunek przy różnych okazjach, takich jak jubileusze, awanse, jak i święta. W ostatnich latach tradycją stały się zestawy prezentowe z okazji świąt, szczególnie Bożego Narodzenia, którymi obdarowywani są pracownicy jak również kontrahenci. 

Subtelnie zapakowany i unikatowo dobrany zestaw upominkowy to najlepszy podarunek, który sprawdzi się w każdej branży. Nasz produkt cechuje wysoki standard i jakość wykorzystanych produktów. Zestawy prezentowe które oferujemy cechuje również niepowtarzalność poszczególnych produktów, niedostępnych w Polsce. 

Personalizowane zestawy prezentowe

 

W naszej ofercie zestawów upominkowych odnajdziecie nie tylko gotowe kosze prezentowe, czy kreatywnie zapakowane produkty prosto z Francji, ale również każdy może skomponować swój własny zestaw. Z naszą pomocą przygotujesz indywidualną kompozycję przeróżnych delikatesów, win oraz mydeł prowansalskich niedostępnych w Polsce. Wyjątkowość oraz oryginalność proponowanych wyrobów stanowi nasz niewątpliwy atut oraz cechę wyróżniającą nasze zestawy upominkowe na rynku.

Poniżej znajdziecie propozycję skomponowanych przez nas zestawów upominkowych, które trafią w gusta każdego. Zestawy okolicznościowe dla „niej” i dla „niego” znajdziesz na naszym sklepie internetowym oraz w stacjonarnym punkcie przy ul. Krupniczej 14 w Krakowie.

Skontaktuj się z nami, a zadbamy o uśmiech obdarowanych! 

Wróć do listy wpisów

Dodaj komentarz

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o. , NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.