Zestaw francuskich win w drewnianej skrzynce

Święta, awans czy zrealizowany ważny projekt to wydarzenia, które w niemal każdej firmie są powodem do świętowania. Zwykle z tej okazji organizowane jest spotkanie, a dodatkiem do niego są różnego rodzaju zestawy prezentowe. Wybór upominków jest bardzo szeroki, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu poznasz zestawy prezentowe dla firm i łatwiej Ci będzie dokonać wyboru.

Elegancki prezent firmowy – dobre wino

Obdarowywanie się trunkami różnego rodzaju to tradycja mająca wielowiekową tradycję. Nic zatem dziwnego, że dobre wino jest jednym z najchętniej wybieranych prezentów firmowych. Dla wielu osób bardzo istotny jest fakt, że wybór win na prezent jest ogromny, dzięki czemu można je bez przeszkód dopasować do wysokości posiadanego budżetu. Można bowiem znaleźć wina zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych, co daje szerokie pole do wyboru.

Dobre wino świetnie się nadaje na prezenty firmowe nie tylko ze względu na walory smakowe, ale również elegancki wygląd. Już sama butelka tego doskonałego trunku prezentuje się doskonale, a gdy dodamy do tego ładne opakowanie, to mamy prezent doskonały. Eleganckie kartonowe opakowanie, pleciona łubianka czy drewniana skrzynka zdecydowanie dodają temu podarkowi klasy.

Kosze delikatesowe – przysmaki z innych krajów

Doskonałym pomysłem na prezent dla pracowników, a zwłaszcza na prezenty świąteczne, są kosze upominkowe pełne delikatesów z różnych krajów. Dzięki nim każdy może spróbować cudownych przysmaków kuchni francuskiej czy włoskiej i poczuć rozkosz na swoich kubkach smakowych. Być może wiele osób po raz pierwszy skosztuje foie gras, oryginalnej musztardy z Dijon czy przepysznych francuskich słodyczy.

Podobnie jak w przypadku wina, kosze delikatesowe występują w różnych wersjach cenowych. Najprostsze zestawy prezentowe kosztują już od kilkudziesięciu złotych, dzięki czemu można je elastycznie dopasowywać do posiadanego budżetu. Firmy, które mają większy budżet, mogą skomponować kosze prezentowe składające się z kilku zestawów, co z pewnością ucieszy obdarowanych pracowników.

Niewątpliwą zaletą, jaką mają kosze upominkowe z przysmakami, jest ich elegancki wygląd. Uwagę przyciąga zarówno ich jednostkowe opakowanie, jak i całość, która może być zaaranżowana na wiele różnych sposobów. Ostateczny wygląd paczki zależy od tego, czy mają to być upominki świąteczne, ekskluzywne kosze prezentowe czy zestawy upominkowe dla kontrahentów podkreślające rangę stosunków wzajemnych.

Kosze prezentowe dla firm – dla każdego coś miłego

Przeglądając kosze upominkowe dla firm można z całą pewnością powiedzieć, że dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie wśród nich coś atrakcyjnego dla swoich pracowników i kontrahentów. Można zatem skupić się na jednym produkcie i zaoferować wszystkim zestawy świąteczne z winem, albo wybrać większy zestaw zawierający nie tylko dobre wino francuskie, ale również słodycze i inne przysmaki francuskie i włoskie. Wybór jest tak szeroki, że ograniczeniem jest właściwie tylko budżet, który firma chce przeznaczyć na ten cel.

Wróć do listy wpisów

Dołącz do grona Przyjaciół Flomaro

Dołącz do newslettera - zdobądź 10% rabatu i ogromną dawkę wiedzy

  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o. , NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.

  Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy

  Napisz do nas, opowiedz nam o tym czego oczekujesz.

  Odwiedź nasz sklep stacjonarny

  Dane firmy

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 11:00 - 20:00
  Sob.: 9:00 - 18:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 11:00 - 20:00
  Sob.: 9:00 - 18:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  © 2024 FLOMARO. All rights reserved.

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna