Miłość do Francji zaszczepił w nas jeden z założycieli firmy Florent. Pokazał nam wyśmienite produkty, które postanowiliśmy importować na rynek polski by każdy mógł się delektować wykwintym smakiem i aromatem serów francuskich, najlepszych delikatesów oraz starannie wyselekcjonowanych francukich win, pochodzących z niszowych apelacji. W tym wpisie chcielibyśmy opowiedzieć czym się konkretnie zajmujemy oraz rozpocząć tym samym cykl wpisów z życia naszej firmy która stała się również naszą pasją !

Flomaro zajmuje się nie tylko obsługą klientów indywidualnych ale również dostawą najwyższej jakości produktów do sklepów, restauracji i kawiarni na terenie całej Polski. Francuskie produkty wysokiej jakości, wbrew pozorom są trudno dostępne w Polsce. Jest to zdecydowanie spowodowane kreowaniem najniższej ceny która niekoniecznie idzie w parze z wysokiej jakości produktem. Dlatego też naszą misją jest importowanie rzemieślniczych francuskich produktów, pochodzących od lokalnych producentów. Bardzo cieszymy się jeśli nasi klienci wracją po więcej niespotykanych wrażeń kulinarnych. Już od ponad dwóch lat z powodzeniem prowadzimy swoje autorskie francuskie bistro ze sklepem w samym centrum Krakowa na ulicy Krupniczej 14.

Flomaro French Bistro & Shop to miejsce w którym sprzedawane są najlepsze sery w Krakowie (podpowiemy, że nie tylko francuskie!). Dzięki nabytemu doświadczeniu w pracy z klientem indywialnym, stworzyliśmy wyjątkową selekcję serów, delikatesów oraz francuskich win, które z powodzeniem znajdą swoje miejsce w innych wyspecjalizowanych sklepach. Nie będziemy samolubni bo wyśmientym smakiem trzeba się po prostu dzielić z innymi !

Sery francuskie od lokalnych producentów

Sery francuskie nie bez przyczyny uchodzą za najlepsze na świecie. Jest to głównie spowodowane wielopokoleniową tradycją serowarską oraz niezwykłym kunsztem w trakcie produkcji. Większość sprowadzanych przez nas produktów spożywczych, posiada oznaczenie AOP, dzięki czemu mamy pewność, że produkt apelacyjny wytwarzany jest wedle ściśle określonych zasad przy jednoczesnym wykorzystaniu najlepszej jakości surowca.

Nasi klienci szukający sprawdzonego dostawcy serów mają pewność, iż produkt w pełni spełni oczekiwania ich klientów. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz wykorzystanie swojej własnej floty pojazdów, pozwala nam zapewnić konkurencyjną cenę. Nasze francuskie produkty odznaczają się również unikalnością dlatego też nie można ich spotkać w dużych sklepach lub hurtowniach. Z dumą możemy rzec, że w tym zakresie wiedziemy prym na polskim rynku spożywczym. 

Francuskie wina z niszowych apelacji

Liczne podróże do Francji umożliwiły nam skomponowanie wyjątkowej selekcji francuskich win. W swojej pracy stawiamy na niszowe apelacje które są wyśmienite i zarazem trudno dostępne w Polsce. Mowa tutaj, między innymi Cahors, Faugères czy Saint Amour. Za sprawą takiego asortymentu, klient może przenieść się w podróż do prowincjonalnej Francji, delektując się tym samym eksplozją smaku i aromatu. Jako bezpośredni importer oraz dostawca francuskich produktów, posiadamy zróżnicowaną ofertę dla klientów biznesowych.

Nasi klienci z pewnością szukają czegoś nowego i niepowtarzalnego zatem trzeba im zaoferować coś unikalnego co odznacza się wysoką jakości i smakiem.

Zapraszamy do kontaktu by spróbować wyjątkowych smaków francuskiej kuchni !

Marek, Kamil, Robert i Florent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *