Miłość do Francji zaszczepił w nas jeden z założycieli firmy Florent. Pokazał nam wyśmienite produkty spożywcze z Francji, które postanowiliśmy importować na rynek polski by każdy mógł się delektować wykwintnym smakiem i aromatem serów. Najlepszych delikatesów oraz starannie wyselekcjonowanych francuskich win, pochodzących z niszowych apelacji. W tym wpisie chcielibyśmy opowiedzieć czym się konkretnie zajmujemy. Rozpocząć tym samym cykl wpisów z życia naszej firmy która stała się również naszą pasją !

Flomaro zajmuje się nie tylko obsługą klientów indywidualnych, ale również dostawą produktów do sklepów, restauracji i kawiarni w całej Polski. Francuskie produkty wysokiej jakości, wbrew pozorom są trudno dostępne w Polsce. Jest to zdecydowanie spowodowane kreowaniem najniższej ceny która niekoniecznie idzie w parze z wysokiej jakości produktem. Dlatego też naszą misją jest importowanie rzemieślniczych francuskich produktów, pochodzących od lokalnych producentów. Bardzo cieszymy się jeśli nasi klienci wracają po więcej niespotykanych wrażeń kulinarnych. Już od ponad dwóch lat z powodzeniem prowadzimy swój autorski sklep w samym centrum Krakowa przy ulicy Krupniczej 14.

Flomaro French Bistro & Shop to miejsce w którym sprzedawane są najlepsze sery w Krakowie (podpowiemy, że nie tylko francuskie!). Dzięki nabytemu doświadczeniu w pracy z klientem indywidualnym, stworzyliśmy wyjątkową selekcję serów, delikatesów oraz francuskich win. Z powodzeniem znajdą swoje miejsce w innych wyspecjalizowanych sklepach. Nie będziemy samolubni bo wyśmienitym smakiem trzeba się po prostu dzielić z innymi !

Produkty spożywcze z Francji- sery francuskie od lokalnych producentów

Sery francuskie nie bez przyczyny uchodzą za najlepsze na świecie. Jest to głównie spowodowane wielopokoleniową tradycją serowarską oraz niezwykłym kunsztem w trakcie produkcji. Większość sprowadzanych przez nas produktów spożywczych, posiada oznaczenie AOP, dzięki czemu mamy pewność, że produkt apelacyjny wytwarzany jest wedle ściśle określonych zasad przy jednoczesnym wykorzystaniu najlepszej jakości surowca.

Nasi klienci szukający sprawdzonego dostawcy serów mają pewność, iż produkt w pełni spełni oczekiwania ich klientów. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz wykorzystanie swojej własnej floty pojazdów, pozwala nam zapewnić konkurencyjną cenę. Nasze francuskie produkty odznaczają się również unikalnością dlatego też nie można ich spotkać w dużych sklepach lub hurtowniach. Z dumą możemy rzec, że w tym zakresie wiedziemy prym na polskim rynku spożywczym. 

Francuskie wina z niszowych apelacji

Liczne podróże do Francji umożliwiły nam skomponowanie wyjątkowej selekcji francuskich win. W swojej pracy stawiamy na niszowe apelacje które są wyśmienite i zarazem trudno dostępne w Polsce. Mowa tutaj, między innymi Cahors, Faugères czy Saint Amour. Za sprawą takiego asortymentu, klient może przenieść się w podróż do prowincjonalnej Francji, delektując się tym samym eksplozją smaku i aromatu. Jako bezpośredni importer oraz dostawca francuskich produktów, posiadamy zróżnicowaną ofertę dla klientów biznesowych.

Nasi klienci z pewnością szukają czegoś nowego i niepowtarzalnego zatem trzeba im zaoferować coś unikalnego co odznacza się wysoką jakości i smakiem.

Zapraszamy do kontaktu by spróbować wyjątkowych smaków francuskiej kuchni !

Marek, Kamil, Robert i Florent

Wróć do listy wpisów

Dołącz do grona Przyjaciół Flomaro

Dołącz do newslettera - zdobądź 10% rabatu i ogromną dawkę wiedzy

  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Sp. z o.o. , NIP: 6751646817, Rynek Główny 28, 31-010 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.

  Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy

  Napisz do nas, opowiedz nam o tym czego oczekujesz.

  Odwiedź nasz sklep stacjonarny

  Dane firmy

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 9:30 - 19:00
  Sob.: 9:30 - 16:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  Sklep stacjonarny
  Flomaro Deli & Wine
  Krupnicza 14, 31-123 Kraków
  Pon. - Pt.: 9:30 - 19:00
  Sob.: 9:30 - 16:00
  Nd.: nieczynne

  Centrum dystrybucyjne
  Flomaro Deli & Wine
  Skośna 18, 30-383 Kraków
  Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00
  Sob. - Nd.: nieczynne

  © 2024 FLOMARO. All rights reserved.

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna