Zapisz się na newsletter - odbierz 10% rabatu!

Dystrybuja hurtowa


Profesjonalny dostawca dla twojego biznesu

Kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie klienta i satysfakcja z dobrze wykonanego zadania. Dostarczamy najwyżej jakości francuskie sery, wędliny, delikatesy oraz wina francuskie do sklepów, restauracji i winiarni na terenie całej Polski.

Importujemy najwyższej jakości produkty prosto z Francji dostarczamy bezpośrednio do Waszego biznesu! Zapewniamy pewną i szybką dostawę świeżych serówwędlindelikatesów oraz win francuskich.

W celu uzyskania oferty wraz z cennikiem produktów, zapraszamy Państwa do kontaktu z jednym z naszych handlowców.

Istnieje możliwość przygotowania oferty w oparciu o indywidualne sugestie klienta. Tym samym możemy zapewnić wyłączność dystrybucji na nasze luksusowe produkty. 

 

Najwyższa jakość 

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów(Kliknij tutaj). Sprowadzamy najwyższej jakości produkty spożywcze oraz wina z wielu regionów Francji.

Niepowtarzalny smak oraz regionalne pochodzenie naszych delikatesów budują unikalną ofertą skierowaną do Państwa biznesu.

Jesteśmy bezpośrednim importerem francuskich produktów w Polsce, dzięki temu jesteśmy w stanie operować konkurencyjnymi cenami oraz importować produkty na specjalne zamówienie. 

Jesteśmy firmą z rozbudowaną siecią kontaktów i silną pozycją na rynku. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa biznes rósł razem z nami.

 

Transport w kontrolowanej temperaturze

Zajmujemy się również transportem artykułów spożywczych oraz ładunków wymagających kontrolowanej temperatury. Przewóz artykułów spożywczych wymaga szczególnej troski o terminowość dostawy, profesjonalizmu kierowców oraz logistyki na zaawansowanym poziomie – wszystko po to, aby dostarczone produkty dotarły do docelowych odbiorców lub dalszych dystrybutorów z zachowaniem pierwotnej jakości, bez narażania jej na uszczerbki w procesie dystrybucji.

Importujemy produkty bezpośrednio z Francji, Włoch, Węgier oraz Hiszpanii. Nasze luksusowe produkty nie są powszechnie dostępne na rynku polskim oraz odznaczają się bardzo wysoką jakością. W ofercie posiadamy: 

 

Wina francuskie / włoskie / węgierskie 

Sery francuskie / włoskie / polskie 

Wędliny francuskie / włoskie / węgierskie 

Delikatesy francuskie / włoskie / hiszpańskie

Kosmetyki z Prowansji 

Zestawy prezentowe dla firm 

Pobierz katalog hurtowy

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Flomaro Holding Sp. z o.o. , NIP: 6762622602, Krupnicza 14, 31-123 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.