FLOMARO dla firm

EVENTY

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zjeść wykwintną kolację biznesową lub po prostu zorganizować imprezę integracyjną ?
Dobrze trafiłeś. Lokal FLOMARO zlokalizowany jest w samym centrum Krakowa, co zapewnia doskonałe połączenie z pozostałymi częściami miasta. Usytułowanie to jednak tylko jeden z wyróżniających nas elementów, przejdzimy zatem do innych istotnych szczegółów. Co możemy Ci zaoferować ?
– Przepiękny lokal, który tworzy ,,TEN’’ klimat. Dlaczego właśnie takie sformułowanie?

Klienci puentują to w ten sposób:

Miejsce gdzie jest serwowana francuska żywność oraz wina kojarzy się z ekstrawagancja a przede wszystkim z gigantyczną ceną. FLOMARO łamie ten schemat gdzie ceny są polskie a jakość pochodzi wprost od francuskich farmerów. Takiego miejsca brakowało w Krakowie

Wszystkie wykorzystywane przez nas produkty pochodzą wprost od francuskich farmerów!

Deski serów i wędlin mogą zostać przygotowane dla Ciebie według prywatnych preferencji lub możesz też skorzystać z wiedzy naszego francuskiego kucharza. Mamy w naszej ofercie 19 rodzajów serów oraz aż 22 rodzaje wędlin! Oczywiście wszystko podajemy z świeżo wypikaną na miejscu bagietką. A na deser croissant prosto z pieca. Już brzmi smakowicie, prawda?

To jednak nie wszystko…

Jako jedyni w Krakowie jesteśmy w stanie zaproponować show w postaci sera topionego na twoich oczach. Tak – to właśnie jest Raclette!
To jest tylko namiastka tego, co jesteśmy w stanie dla Ciebie stworzyć. W celu uzyskania szczegółowych informacji przejdź tutaj

Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracje firmowe. Pożniej przedstawiamy kilka realizacji. Zapraszamy do kontaktu !

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Nasi Partnerzy