Transport

Zajmujemy się transportem artykułów spożywczych oraz ładunków wymagających kontrolowanej temperatury. Przewóz artykułów spożywczych wymaga szczególnej troski o terminowość dostawy, profesjonalizmu kierowców oraz logistyki na zaawansowanym poziomie – wszystko po to, aby dostarczone produkty dotarły do docelowych odbiorców lub dalszych dystrybutorów z zachowaniem pierwotnej jakości, bez narażania jej na uszczerbki w procesie dystrybucji.

Realizowanie dostaw wyrobów o podwyższonych standardach transportowych  wymaga od ich organizatora szczególnej dbałości o każdą z faz; posiadania wyspecjalizowanej floty oraz, jeśli towar tego wymaga, połączenia przewozu artykułów spożywczych z transportem w warunkach kontrolowanych. Także znaczenie i specyfika transportu w branży spożywczej wymagają uwzględnienia konkretnych wymagań legislacyjnych, wynikających głównie z umów międzynarodowych ratyfikowanych przez Unię Europejską.

Transport artykułów spożywczych najczęściej wiąże się ze zmodyfikowanymi warunkami przewozu, które narzucają przewoźnikowi konieczność wykorzystania odpowiednio zaprojektowanych skrzyniach i paletach wykonywanych z drewna lub plastiku, mających na celu ochroną produktów w trakcie załadunku, transportu i rozładunku.

Oferta:

  • możliwość uzyskania wydruku kontrolowanej temperatury
  • maksymalana dopuszczalna ładowność 1160 kg
  • wymiary samochodu pozwalają na przewóz: 6 x EUR 6(800mm x 600 mm), 2 EUR 1(800mm x 1200mm) bądź pudeł z towarem, luzno ułożonych na powierzchni transportowej.
  • posiadamy ważne ubezpieczenie OC/AC oraz OCP na sumę 100 000 €
  • cechuje nas jakość w formie wykonywanych usług oraz bezwględna terminowość
  • Kursujemy na trasach w całej Polsce i Unii Europejskiej

wymiary-transportu-flomaro

Cena

Stawkę za kurs przygotowujemy indywidualnie dla klienta w oparciu o specyfikację przewożonego ładunku oraz jego wielkość i odległość od punktu docelowego. Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!