Profesjonalny dostawca dla twojego biznesu

Kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie klienta i satysfakcja z dobrze wykonanego zadania. Współpracujemy z wieloma restauracjami, kawiarniami i sklepami na terenie całej Polski. Najwyższej jakości produkty prosto z Francji dostarczamy bezpośrednio do Waszego biznesu! Zapewniamy pewną i szybką dostawę świeżych serów, wędlin, delikatesów oraz win.

W celu uzyskania oferty wraz z cennikiem produktów, zapraszamy Państwa do kontaktu z jednym z naszych handlowców.

 

Najwyższa jakość w niskich cenach

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów. Sprowadzamy najwyższej jakości produkty spożywcze oraz wina z wielu regionów Francji. Niepowtarzalny smak oraz regionalne pochodzenie naszych delikatesów budują unikalną ofertą skierowaną do Państwa biznesu.

Jesteśmy bezpośrednim importerem francuskich produktów w Polsce, dzięki temu jesteśmy w stanie operować konkurencyjnymi cenami oraz importować produkty na specjalne zamówienie.  Jesteśmy firmą z rozbudowaną siecią kontaktów i silną pozycją na rynku. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa biznes rósł razem z nami.

 

Transport w kontrolowanej temperaturze

Zajmujemy się również transportem artykułów spożywczych oraz ładunków wymagających kontrolowanej temperatury. Przewóz artykułów spożywczych wymaga szczególnej troski o terminowość dostawy, profesjonalizmu kierowców oraz logistyki na zaawansowanym poziomie – wszystko po to, aby dostarczone produkty dotarły do docelowych odbiorców lub dalszych dystrybutorów z zachowaniem pierwotnej jakości, bez narażania jej na uszczerbki w procesie dystrybucji.