sfsdfsdfsdf

Bez pośredników

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem francuskich produktów na rynku polskim. W związku z czym możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz kontrolę jakości
tarcza

Profesjonalna obsługa

Przywiązujemy szczególną wagę do jakości obsługi naszych klientów. Zapewniamy pełne wsparcie sprzedażowe w zakresie opisu i doboru produktów

sdfsdfsdf

Unikatowe i rzemieślnicze produkty

Starannie selekcjonujemy nasze produkty, aby zagwarantować Państwu ich smak i jakość
Odbiór osobisty kraków

Punkt odbioru osobistego w Krakowie

Nasz lokal firmowy o nazwie Flomaro French Bistro & Shop usytuowany jest e samym centrum Krakowa. Można w nim odebrać zamówienia bądź zrobić na miejscu zakupy
ciezarowka

Import i dystrybucja hurtowa

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów, restauracji i hoteli. Zapewnimy wsparcie produktowe dla Twojego biznesu

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty dotarły do Państwa świeże i na czas. W związku z czym używamy najwyższej jakości materiałów zabezpieczających takich jak:

Kartony termiczne – spełniają rolę styroboxu wraz z żelami schładzającymi, które są w stanie utrzymać niską temperaturę przez 48 h. – Żele schładzające- mają za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę transportowanego towaru. Dzięki swojej konstrukcji, mogą być wielokrotnie używane, zatem zdołają je Państwo wykorzystać do celów prywatnych.

Pergamin spożywczy – na terenie Krakowa używamy najwyższej jakości pergaminu spożywczego, tak aby produkty były jak najlepiej zabezpieczone i jak najdłużej utrzymywały swoją świeżość.

Hermetyczne pakowanie – niektóre produkty wymagają hermetycznego pakowania przed wysyłką, aby dotarły nienaruszone do klienta.


Pakowanie i przygotowywanie produktów odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w specjalnie do tego przystosowanym miejscu. W związku z czym zapewniamy bezpieczeństwo i świeżość sprzedawanych produktów.

Dostawa na terenie Krakowa

Dostawa realizowana jest w dniu złożenia zamówienia- standardowo do 2 godzin od złożenia zamówienia.

Dowozy realizujemy w godzinach:


● 10:00 – 19:00 od poniedziałku do soboty

●10:00 – 16:00 w niedzielę i święta (w dni świąteczne godziny dostawy mogą być zmienne, tak też prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).


Koszt dostawy:


● 9 zł przy zamówieniu do 129 zł

● DARMOWA DOSTAWA od 130 zł

Punkt odbioru osobistego

Drogi kliencie. możesz złożyć swoje zamówienie i odebrać je osobiście w naszym lokalu firmowym: Flomaro French Bistro & Shop. Można również dokonać zakupu naszych towarów na miejscu.

 

Adres Flomaro French Bistro & Shop to: Krupnicza 14 31-123 Kraków.

 

Godziny otwarcia punktu stacjonarnego:

– 9:30 – 18:00 poniedziałek – środa

– 9:30 – 19:00 czwartek – sobota

– 9:30 – 16:00 niedziela
.

Odbiór i dostawa wyrobów alkoholowych

Wino zakupione za pośrednictwem naszego sklepu internetowego jest dostarczane do klienta przy wcześniejszej weryfikacji wieku oraz trzeźwości dokonywanej przez dostawcę. W celu zachowania poszanowania powszechnie obowiązującego prawa i działając w poszanowaniu zasad społecznych, nie sprzedajemy alkoholu nieletnim oraz osobom nietrzeźwym. W związku z powyższym, akceptując nasz regulamin, zgadzają się Państwo na weryfikację wedle powyższych wytycznych. Działająca na swój rachunek firma kurierska, dokłada wszelkich starań by działać na podstawie i w granicach prawa.

Dostawa na terenie Polski

1. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku, tak aby zapewnienić jak najkrótszego czas dostawy oraz bezpieczeństwo wysyłanych produktów. Zamówienia złożone do godziny 18:00 realizowane są następnego dnia. Dla przykładu: Klient składa zamówienie w niedzielę. W poniedziałek kurier odbiera zamówienie i we wtorek przesyłka jest już w domu klienta.

 

2. Koszt dostawy:

● 15,49 zł do 10 kg.

● 17,82 zł do 30 kg.

● Powyżej 30 kg. cena za transport, ustalana jest indywidualnie.

DARMOWA DOSTAWA od 200 zł.

 

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę z zastrzeżeniem, że zamówienia złożone do godziny 18:00 realizowane są następnego dnia. Po przekroczeniu powyższego czasu, zamówienie wysłane będzie w następnym dniu roboczym. Dla przykładu: Pan Jan złożył zamówienie o godzinie 19:00 w poniedziałek. Zatem jego przesyłka zostanie wysłana w środę. Pan Jan otrzyma swoją przesyłkę w czwartek.

 

4. Przesyłki są starannie zabezpieczane przy zachowaniu najwyższych standardów sanitarnych. Żywność pakujemy w specjalnie do tego przystosowanych kartonach termicznych wraz z żelami chłodzącymi, które pozwalają utrzymać niską temperaturę przez 24 h. Towary szczególnie narażone na stłuczenia, bądź inne mechaniczne uszkodzenie, owijamy w folię bąbelkową i wysyłamy w solidnym kartonie, niwelując tym samym ryzyko zniszczenia paczki.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: zamówienia@flomaro.pl lub w godzinach pracy sklepu, pod numerem telefonicznym: +48 662 828 370

 

 

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Życzymy Państwu udanych zakupów.

Zespół Flomaro.