Koszt dostawy towarów. 

  • Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Krakowa  i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. Jednak o tej zasady istnieje odstępstwo. Jeśli wartość zamówienia przekroczy 500 zł, istnieje możliwość dowozu na terenie województwa małopolskiego przez jednego z naszych kierowców. W przypadku złożenia zamówienia z innego regionu polski, zamówienie będzie zrealizowane za pośrednictwem jednej z wybranych przez Flomaro Sp. z o.o. firm kurierskich.
  • Dostawa zamówionych Towarów  na terenie Krakowa odbywa się środkiem transportowym będącym własnością Flomaro Sp. z o.o. Pojazd wyposażony jest w odpowiedni sprzęt chłodniczy w celu zapewnienia wymaganych warunków przewozu żywności schłodzonej lub jak wyżej za pośrednictwem firm kurierskich . Sklep Flomaro.pl udostępnia swoim klientom także możliwość odbioru towaru osobiście pod adresem Krupnicza 14 31-123 Kraków.
  • Koszty dostawy wynoszą – przy zamówieniu
  • Poniżej 100 zł – — 10 zł (na terenie Krakowa)
  • Powyżej 100 zł – –za darmo (na terenie Krakowa)

Wysyłka poza granicę Krakowa wyceniana jest indywidualnie i zależy od wielkości oraz specyfikacji złożonego zamówienia. W celu uzyskania większej ilości informacji kontakt dostępny tutaj