Degustacje win

Jednym z naszych fundamentów jest sprowadzanie wyselekcjonowanych win z małych francuskich winnic z którymi współpracujemy. Staramy się cały czas odnajdywać nowe smaki oraz nieznane butelki, które zachwycą podniebienia każdego naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby kompleksowo przekazać wiedzę o naszych winach, dlatego też organizujemy degustacje francuskich win dla klientów indywidualnych oraz firm

 

Co więcej, łączymy radość picia wina z próbowaniem nowych przysmaków kuchni francuskiej. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie to zapraszamy do kontaktu.

 

Catering

Oferujemy szeroką gamę usług cateringowych złożoną między innymi z desek serów, wędlin, świeżego pieczywa, dań na ciepło, deserów oraz win. Francuskie przekąski typu ‘’finger food’’ dopełnią każde spotkanie biznesowe czy też spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Personalizaujemy nasze oferty wedle wytycznych klienta, aby w pełni spełnić Państwa największe oczekiwania. Do wszystkich naszych desek serów i wędlin wykorzystujemy tylko importowane przez nas produkty. W związku z czym gwarantujemy najwyższą jakości i świeżości serwowanego posiłku.

Zapoznaj się z przykładową ofertą cateringu

 

 

Raclette Party

Alpejski przysmak w Twoim domu! Pod tą dźwięczną nazwą- Raclette, kryje się przepyszny rodzaj sera oraz danie o niezwykłej formie przyrządzania. W naszym sklepie możesz znaleźć wszystkie niezbędne składniki do dania Raclette

 

Oferujemy również organizację Raclette Party. Przywozimy do Państwa wszystkie składniki, czyli ser Raclette, wędliny alpejskie, świeże bagietki, sałatki, sos vinegrette, gotowane ziemniaczki, wino z regiony Sabaudii oraz maszynę do podgrzewania sera. Całość możecie zorganizować w zaciszu swojego domu lub biura. Kwestie organizacyjne oraz wszelkie szczegóły? 

 

Skontaktuj się z nami

 

Eventy w Flomaro Deli & Wine

W naszym francuskim sklepie i winiarni  organizujemy cykliczne wydarzenia, nierozerwalnie związane z kulturą francuską. Są to między innymi Raclette Party, Święto młodego wina ‘’Beaujolais nouveau’’, Galette de rois oraz inne imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do śledzenia naszych social media, by być na bieżąco z nowymi wydarzeniami ofertami. 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją imprezy okolicznościowej w naszym lokalu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Skontaktuj się z nami.